הסיבים 18, פתח תקווה

  שירות לקוחות  036051666

מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם

ונחזור אליכם בהקדם

שמירה ואבטחה

חברת א. מוקד אבטחה מספקת בעבור לקוחות רבים שירותי שמירה ואבטחה איכותיים ומקצועיים. אנו מקפידים על שמירת קשר רציף עם לקוחותינו על מנת לוודא כי השירות אותו הם מקבלים עונה על הדרישות והצרכים שלהם במידה הנכונה. על מנת לספק את שירותי האבטחה היעילים ביותר אנו מקפידים על ביצוע הכשרות והשלמויות תקופתיות עבור כל אחד מצוות העובדים המקצועי שלנו. זאת על מנת שכל אחד ואחת מהם יהיו מוכנים בכל רגע לתפעול של אירוע או מצב חירום. הבטיחות שלכם קודמת לכל.

מי הם אלו שמעניקים לכם שירותי שמירה ואבטחה ?

שירותי שמירה ואבטחה נועדו להגן על פני מקום נבחר מפני פעולות טרור, ונדליזם ומעשים פליליים שונים כמו ניסיונות שוד ו/או פריצה. בשעה שאנו בוחרים בחברה אשר מספקת שירותי שמירה הרי שישנה חשיבות רבה לאופן בו היא בוחרת את הצוות אותו היא מעסיקה. אל תחששו ושאלו את החברה על בדיקות הרקע אשר היא מבצעת לעובדיה. שימו לב כי ישנה חשיבות רבה גם להכשרות אשר החברה מספקת בעבור העובדים שלה, זאת על מנת שיוכלו להיות מעודכנים בכל הנהלים הרלוונטיים במצבי החירום.

חשוב לזכור כי חברת השמירה אשר אתם בוחרים בה מורכבת הרבה מעבר לרק איש האבטחה אשר ישמור עליכם ועל העסק שלכם. גם לפן הניהולי של החברה ישנה משמעות רבה. שהרי הם יהיו אלו אשר יתאימו את השירות לצרכים שלכם. בעת השיחה הראשונית איתם תוכלו לבצע תיאום ציפיות ולהעניק לכם את הדגשים אשר חשובים לכם. שימו לב במהלך השיחה כי החברה אכן מתייחסת ברצינות לבקשות שלכם ושמה לב גם לפרטים הקטנים. כך תוכלו לדעת בוודאות כי זוהי חברה מקצועית אשר כדאי ואף מומלץ לעבוד איתה.

ביטחון שוטף בכל יום

מקצועיותה של חברת שמירה ואבטחה נמדדת ביכולת שלה לבחור, להכשיר ולכוון את צוות העובדים שלה. ההון האנושי הינו הגורם המשמעותי ביותר, הוא יהיה זה אשר ישמור עליכם מפני מצבים מסוכנים על בסיס יום יומי ויעניק לכם את תחושת הביטחון והשלווה אשר מגיעה לכם על מנת שאתם תוכלו להתרכז בעבודתכם.

עוד במאמרים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל